מוזאיקה-המרכז ליישוב סכסוכים בהסכמה ותכנית “גישורים” בשותפות עם המרכז לגישור ולדיאלוג בקהילה ברמת השרון  שמחים להזמינכם לסדנא בנושא “התנסות מעשית באימון ליישוב סכסוכים”

אימון הוא הליך שבו משתתף צד אחד לסכסוך (יכול להיות אדם אחד או יותר), במהלכו יקבל כלים להעריך את הסכסוך בו הוא מעורב, להעריך את האופן בו הוא פועל ומתמודד עם הסכסוך, ולבנות אסטרטגיה לניהול ופיתרון הסכסוך. במידה והפיתרון כולל פנייה לצדדים אחרים, האימון מכין את המשתתף לפנייה ברורה ואפקטיבית, בהתבסס על כלי הגישור.

מטרת ההשתלמות לתרגל, בהנחיה מקצועית וביחד עם עמיתים בתחום המקצועי, הנחיית תהליכים של אימון ליישוב סכסוכים. ההשתלמות תכלול התנסות חוויתית על בסיס עולם התוכן של גישור בקהילה.

ההשתלמות מיועדת לאנשי צוות, רכזי אינטק, מגשרים ופעילים המנחים תהליכי גישור במרכזי הגישור והדיאלוג בקהילה, אשר עברו בעבר קורס בסיסי באימון ליישוב סכסוך.

הסדנא תתקיים ביום ג’, ה-28.4.2015, בין השעות 17:30-20:00.

מנחות: ליאורה עוזר וג’וני אורבך , שתיהן בעלות ניסיון רב בגישור ובנחייה ונמנות עם הצוות המקצועי של מוזאיקה.

עלות: 50 ש”ח.

מיקום: מרכז לגישור ודיאלוג בקהילה ברמת השרון

Print

הרשמה 

  • מועד אחרון להרשמה ולתשלום הינו 12.4.2015.
  • את דמי ההרשמה ניתן לשלם בהמחאה בהמחאה לפקודת מוזאיקה- דת חברה ומדינה, ושליחתה לכתובת  ת.ד 53413, י-ם 91533 או בהעברה בנקאית לבנק מזרחי-טפחות,  בנק מספר 20, סניף 401, מספר חשבון 230133.
  • שינויים וביטולים: הודעות על שינוי ו/או ביטול יתקבלו בהודעה בכתב בלבד. במקרה שההודעה בכתב על ביטל ההשתתפות תגיע לא יאוחר מה-19.4.2015, יוחזרו דמי השתתפות. במקרה שההודעה בכתב על ביטול השתתפות תגיע לאחר מועד זה, לא יוחזרו דמי ההשתתפות.באחריות המשתלמים לוודא כי הודעתם בדבר ביטול/שינוי התקבלה במועד הרצוי.
  • לטופס ההרשמה לחצו כאן .